Osnovna šolaBožidarja Jakca

Novice

#Foniraj odpadni telefon

Posodobljeno Drugi prispevki

Javno podjetje Voka Snaga v marcu organizira zbiranje električnih odpadkov.

V sredo, 16. 3. 2022, bo zbiralnik od 13. do 16. ure postavljen na Litijski cesti, avtobusna postaja Štepanjsko naselje (smer center). V tem terminu in lokaciji se bodo v ločeni embalaži #FONIRAJ odpadni telefoni zbirali izključno za sredstva šolskega sklada OŠ Božidarja Jakca.

Vsem, ki se boste akciji pridružili se učenci in zaposleni OŠ Božidarja Jakca zahvaljujemo.

Povezava na plakat

Foniraj_a3_snaga-2PDF