Osnovna šolaBožidarja Jakca

Novice

DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDU ZA ŠOLE

Naši učenci

V sredo 17. 4. 2024 je bilo državno prvenstvo v judu za šole, ki sta se ga udeležila dva naša dolgoletna judoista Maša Svetek iz 9.b in Tibor Peulić iz 8.c. Tiborju je žreb določil premočne nasprotnike že v prvih borbah, Maša pa se je z odličnimi borbami zavihtela na tretje mesto in osvojila bronasto medaljo. To pa ni Mašina edina lovorika v zadnjem času. Pohvali se lahko tudi z naslovom klubske državne podprvakinje, z nedavnega močnega  mednarodnega turnirja pa je prišla ovenčana z bronasto medaljo.

Obema nadobudnima judoistoma iskreno čestitamo in jima želimo obilo dobrih nastopov tudi v bodoče.

Učitelji športa