V sredo, 21.5.2025, so se na atletskem stadionu Žak zbrali najboljši posamezniki iz vseh ljubljanskih šol. Na posamezno disciplino se je uvrstilo najboljših 18 učencev tako pri starejših kot pri mlajših učencih in učenkah. Našo šolo je zastopalo 17 učencev. Dosegli smo kar nekaj osebnih rekordov in izboljšali tudi šolski rekord v teku na 60 m. Maša Jerančič ga je s časom 8.11 popravila za stotinko. Osvojila je tudi končno 2. mesto in se verjetno uvrstila na državno prvenstvo, ki bo 4.6.2025 v Slovenski Bistrici.
Čestitke vsem nastopajočim.
Učitelji športa.











































