Zjutraj smo se odpravili na jutranji sprehod, da bi pripravili naše telo na dolg, vendar zabaven dan. Po zajtrku nas je že obiskalo sonce, tako da smo se razdelili v skupine in odpravili na dopoldansko dejavnost.
Ena skupina se je odpravila na športno plezanje po skali. Povedali so nam, da jim je bilo zelo zabavno, vendar pri spustu nekoliko strašno. Po končanem plezanju so odšli še na sladoled.
Druga skupina se je medtem spoprijela z orientacijo. Vse skupine so se odlično odrezale na vseh progah in jih tudi uspešno opravile. Naučili smo se uporabljati kompas in zemljevid ter se orientirati tudi po zanesljivih naravnih virih.
Po končani dopoldanski dejavnosti smo pojedli odlično kosilo, ki smo ga bili vsi veseli. Po kosilu smo se malo spočili in pripravili na dopoldansko dejavnost. Odpravili smo se do obale Bohinjskega jezera, kjer smo se naučili spopasti s tremo in s stresom z dihalnimi vajami. Nismo se mogli upreti lepi, čisti, kristalni in zelo mrzli vodi, tako da smo vsi zakorakali vanjo vsaj do kolen. Na poti do doma se nam je zgodila nezgoda. Učiteljica Nina se je v svojem stilu na ravnem spotaknila in se odkotalila po hribčku navzdol. Vendar je z njo vse v najlepšem redu.
V domu nas je že čakala slastna večerja, ki smo jo bili vsi zelo veselili. Pripravili so nam hamburger. Siti smo se zbrali v skupnem prostoru in se z OŠ Ribnica na Pohorju malo podružili in spletli nova prijateljstva. Utrujeni smo se odpravili v postelje in hitro zaspali.
Zoja Čufer











