3. b se je drugič v tem šolskem letu lotil čiščenja šolske okolice. Tudi tokrat se je nabralo veliko odpadkov, katere smo ponovno skrbno ločili v zabojnike za smeti. Želeli bi si, da bi bilo odpadkov čim manj. Skupaj poskrbimo za čisto okolico vse dni v letu. Ohranimo naš planet!
učenci 3. b in razredničarka


