Danes smo se prebudili v lep sončen dan. Po zajtrku sta nas čakali dve aktivnosti. Ena skupina se je podala na veslanje s kanuji, druga pa na orientacijo. Bilo je odlično in zadovoljni smo se vrnili na kosilo.
Po kosilu smo spoznavali načine preživetja v naravi in se preizkusili kaj pomeni podhladitev. Ker pa je jezero že višjih temperatur, pa pravega občutka nismo dobili. Naučili pa smo se zakuriti ogenj s kresilom in narediti vodni filter.
Zvečer smo imeli zaključni večer s podelitvijo diplom in učenje cirkuških veščin. S težkim srcem smo se poslovili od naših novih prijateljev, ki jutri zjutraj že odhajajo domov. Utrujeni smo popadali v posteljo.
Jutri nas čaka še zadnja dogodivščina. Druga skupina gre še na kanuje, prva pa na plezanje. Nato se z veseljem vrnemo v vaše objeme.
Predviden prihod je, kot smo vam napisali, med 15. in 15.30. uro, odvisno od razmer na cesti. Pričakuje se gneča zaradi praznikov v tujini, zato smo tudi kosilo premaknili na zgodnejšo uro.
Lahko noč. Se vidimo jutri.
Odlično je bilo. Se vidimo drugo leto. Zahvala tudi vsem učencem, ki so s svojo pozitivno energijo doprinesli h kvaliteti tabora.








