Učenci so uživali v neokrnjeni naravi, nabirali zelišča za čaj, se sprehodili po gozdni učni poti in opazovali helikopter reševalne službe. Vsi smo zdravi, pridni in dobre volje. Za večerjo smo dobili šmoren iz domačega mleka, domačih jajc in domačo češpljevo marmelado. Zdaj se odpravljajo na molžo mukice Sivke (krave).
Ena učenka je rekla: “Tukaj je, kot da sem šla v muzej in gledala sliko, tako lepo je.”

















