V torek, 17. 6., smo se z učenci odpravili v center Ljubljane, kjer smo si najprej ogledali cirkuško predstavo, nato pa se udeležili delavnic, kjer so nam pokazali nekaj cirkuških trikov. Učenci so si med seboj pomagali in se spodbujali pri izzivih ravnotežja in spretnosti. Za vsakega se je nekaj našlo! Za konec smo se posladkali še s sladoledom. Bilo je res lepo. Kaj vse smo počeli, pa si poglejte na spodnjih fotografijah.
Učiteljice DSP










