Danes nas žal ni prebudilo sonce, a smo zato ponoči uživali ob uspavajočem ritmu dežnih
kapljic ter se dobro naspali.
Ker dan ni bil ravno primeren za plavanje, smo ga zapolnili s številnimi drugimi zanimivimi
dejavnostmi. Jutro smo začeli aktivno – s športnimi igrami, ki so nas dobro prebudile in
nasmejale. Nato smo možgančke zaposlili na tehničnem dnevu z naslovom Gibanje zraka,
kjer smo izvedeli marsikaj novega in zanimivega.
Na pohodu smo ugotovili, da danes na obali piha jugo – in ne, ne mislimo avtomobila! 🙂
Tudi dež nas ni ustavil. Dopoldne smo si popestrili z likovnim ustvarjanjem in znova
dokazali, da se med nami skrivajo pravi umetniki.
Popoldne smo se ponovno sprehodili do obale, si privoščili osvežujoč sladoled in izbrali
drobne spominke, ki nas bodo še dolgo spominjali na prelepe dni v Poreču.
Učitelji so nas danes resnično razvajali – pripravili so nam pravo čarovnijo v obliki kino
popoldneva. Po ogledu filma smo razmigali boke na disko zabavi z DJ Izy-jem. Vzdušje je
bilo odlično in čas je prehitro minil.
Večer pa smo zaključili navijaško – ob ogledu košarkarske tekme med Slovenijo in Nemčijo.
Glasno smo navijali za naše odlične košarkaše.
Zdaj je v domu vse tiho – sliši se le še tiktakanje urnih kazalcev, mi pa smo že odpluli f svet
sanj.
Učiteljice ŠVN































