V torek, 16. 9. 2025 je bilo na stadionu na Kodeljevem Ekipno tekmovanje ljubljanskih osnovnih šol v atletiki. Tudi tokrat so se naši učenci in učenke zelo dobro odrezali in osvojili odlične rezultate:
Luka Kern – 2. mesto v teku na 60m,
Maks Prošek – 3. mesto v skoku v daljino,
Gabriel Pekez – 2. mesto v suvanju krogle,
fantovska štafeta 4x100m v postavi Maks Prošek, Domen Marjetič, Žan Makše in Luka Kern – 3. mesto,
Fiona Štrukelj – 2. mesto v suvanju krogle,
Mila Krašovec – 2. mesto v skoku v višino,
Catalinya Makše – 3. mesto v skoku v višino,
Klara Demšar – 1. mesto v metu vortexa,
Maša Jerančič- 1. mesto v teku na 60m in z rezultatom 8,06 sek ponovno popravila šolski rekord za starejše učenke,
dekliška štafeta 4x100m v postavi Maša Jerančič, Klara Demšar, Neja Babnik in Zoja Babnik – 2. mesto.
Vse ostale rezultate lahko preverite na spletnem naslovu https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=6798&tip=E
Ker je bilo tekmovanje ekipno, omenjeni učenci niso dobili priznanj, so pa poleg vseh ostalih naših tekmovalcev pripomogli k odličnima uvrstitvama obeh šolskih ekip. Dekliška ekipa je dosegla 2. mesto v skupini, fantovska pa 3. Ker vse ljubljanske šole še niso zaključile s tekmovanjem, končnih rezultatov še ni, kljub temu pa vsem našim tekmovalcem že zdaj iskreno čestitamo za odlične nastope in uvrstitve.
Učitelji športa













































