V petek, 19. 9., smo učenci 1. a imeli prav poseben obisk. Obiskala sta nas gospod policist in gospa policistka. V uvodnem pogovoru so učenci pokazali, da zelo dobro poznajo pravila v prometu, zato smo se odpravili na kratek sprehod po okolici šole. Po poti smo vadili, kako pravilno hoditi po pločniku v skupini, kako prečkati cesto s semaforjem in brez ter kako ravnati, če v bližini ni prehoda za pešce. Sprehodili smo se skozi podhod in tako varno prišli na drugo stran ceste. Med potjo smo opazovali prometne znake, katere že zelo dobro poznamo. Gostoma smo pred šolo pomahali v slovo in obljubili, da bomo vedno spoštovali vsa pravila v prometu.
Staša Popović


