V 4. B nas je obiskala ga. Pisek iz ZD Moste in z nami izvedla delavnico o preprečevanju poškodb. Imeli smo se zelo lepo. Intenzivno smo poslušali, sodelovali ter jo zaključili z veliko na novo pridobljenega znanja.
Upamo, da bo naša igra čimbolj varna in da nas poškodbe le redkokdaj obiščejo.
Zapisala Valentina Ovnič Ortar





