Za četrtošolci je čudovit športni dan na Novih Fužinah, imenovan KOLOPARK.
Dobili smo nekoliko drugačna kolesa, se naučili voziti v stoje, se varno ustavljati in celo voziti po “pump track-u”, ki se je izkazal za ne najbolj enostavno nalogo.
Imeli smo čudovito dopoldne, s prijetnimi učitelji, nabrali nove, doslej nepoznane izkušnje in domov odšli domov odšli z darilom Argete.
Zapisala Valentina Ovnič Ortar





