Za nami je prva ustvarjalna delavnica, ki smo jo izvedli v sklopu priprav na naš praznični sejem na PŠ Hrušica.
Udeležba je bila res številčna – hvala vsem, ki ste prišli! 
Veseli nas, da postajamo vedno bolj povezana skupnost, ki skupaj ustvarja lepe zgodbe.
Na delavnici smo z veliko domišljije in dobre volje pripravili izdelke z zelišči s šolskega vrtička, kozarčke dobre volje z lepimi mislimi za celo leto, glinene vrtne označevalce in prikupne punčke iz volne.
Komaj čakamo, da se znova srečamo – naslednja delavnica bo 22. oktobra.
Diana Šercer Stojanović










