v sredo, 12.11.2025, so se učenke naše šole odpravile do sosednje OŠ KDK. Tam je potekalo prvo skupinsko tekmovanje za učenke. Na tekmovanju so sodelovale tri šole. Poleg naše in OŠ KDK je bila še OŠ Hinka Smrekarja. Na prvi tekmi so se naše učenke pomerile z domačinkami (OŠ KDK). Po tesnem dvoboju so izgubile z 2:0 v nizih. Na drugi tekmi, ki je bila še bolj izenačena, so odigrale tri nize in se na koncu veselile zmage z 2:1. To je zadostovalo za drugo mesto v skupini.
Za ekipo so nastopile Liyana MEŠIĆ, Catalinya MAKŠE in Ilajda OMEROVIĆ 8.A, Inaaya KENJAR in Aša MATELIČ 8.B, Merjama BEČIROVIĆ 8.C, Tia KASTELIC, Sara ŠPOLJAR MURATOVIĆ in Klara DEMŠAR 9.A, Iman BAJREKTAREVIĆ, Neja BABNIK in Nina NAKRST 9.C.
Čestitke vsem učenkam





