V torek, 25. novembra, smo se na PŠ Hrušica še zadnjič pred prihajajočim prazničnim sejmom prepustili ustvarjalnemu vzdušju. Kot se za bližajoče praznike spodobi, je dišalo po klinčkih, pomarančah in iglavcih. Male in velike roke so se tudi tokrat izkazale ter ustvarile čudovite izdelke, ki komaj čakajo, da jih pokažemo svetu.
Zato vas v četrtek, 27. novembra, toplo vabimo na naš praznični sejem. Pridite pogledat, kaj vse smo pripravili, in izberite kaj lepega zase in za vse, ki jih imate radi. Veselimo se vašega obiska!









