V četrtek smo imeli na PŠ Hrušica tradicionalni praznični sejem. Že od jutra je bilo čutiti nemir, ker smo vsi vedeli, kaj nas čaka. Zgodaj popoldan smo skupaj z učenci 3. in 4. razredov začeli pripravljati učilnico in jedilnico. Kmalu smo videli, da se je ves trud z izdelavo izdelkov, pri katerem smo sodelovali vsi zaposleni, učenci, starši in stari starši, pokazal, ker so se mize šibile od količine najrazličnejših izdelkov. Skrbi o uspešno izpeljanem sejmu so odplavale stran. Vsakdo je našel nekaj uporabnega, darila za prijatelje, kaj za pod zob ali na srečelovu dobil vrečko presenečenja. S prispevki bomo tako za vsak razred kupili velikooooo Lego kock, da se bodo naši možgani dobro razvijali pri pouku in tudi prosti igri.
Učenci in zaposleni se zahvaljujemo vsem obiskovalcem, ker brez vas sejem nebi bil tako uspešen.
Učiteljice PŠH










































