Osnovna šolaBožidarja Jakca

Novice

ODBOJKA ZA STAREJŠE DEKLICE

Naši učenci

V četrtek, 11. 12. 2025 je naša šola gostila 2. krog tekmovanja v odbojki za starejše deklice. V goste sta prišli OŠ Vodmat in OŠ Danile Kumar, slednja je tudi zmagala tokratni turnir. Naša ekipa, sicer precej oslabljena zaradi odsotnosti nekaterih izkušenih igralk, je prvo tekmo igrala proti favorizirani ekipi OŠ Danile Kumar. Gostujoča ekipa je bila vidno bolj uigrana, vendar se tudi naše niso pustile na hitro odpraviti. Sploh v drugem nizu, v katerem so si naše igralke sicer pridobile nekaj točk zaostanka, so proti koncu ob bučni podpori navijačev prevzele pobudo in obetavno lovile izenačenje na 24, vendar jih je odločilna točka nasprotnic žal malo prehitela. Tekma proti OŠ Vodmat je bila bolj izenačena, vendar nam športna sreča ni bila naklonjena.

Kljub vsemu so se naše odbojkašice borile kot prave tigrice in prikazale dobro in predano igro. Naši navijači so lahko videli veliko dobrih napadalnih akcij, neverjetnih rešilnih potez in navkljub rezultatu niso ostali ravnodušni. Punce so tudi tokrat končale turnir z dvignjeno glavo, saj so, kot to velikokrat slišimo od najboljših slovenskih odbojkašev, Pustile srce na igrišču.

Celotni ekipi iskreno čestitamo za požrtvovalno in atraktivno igro.

Učitelji športa.