Osnovna šolaBožidarja Jakca

Novice

Tekmovanje v odbojki za starejše dečke

Naši učenci

V torek, 9.12.2025, smo se s fanti odpravili na OŠ Maksa Pečarja. Ta je gostila drugi krog tekmovanja, v katerega so se ob naši šoli uvrstili še OŠ Vrhovci, OŠ Alojzija Šuštarja in domačini OŠ Maksa Pečarja. Fantje so se najprej pomerili z OŠ Vrhovci in odlično odprli tekmo. Povedli z 10:5. Nato je igralec nasprotne ekipe res neugodno serviral in naredil preobrat. Fantje so igralei res dobro in se borili vendar na koncu ni bilo dovolj za zmago. Kot se je na koncu izkazalo je bila to najboljša šola na tem turnirju. V drugi tekmi smo pokazali, da znamo igrati in tekmo po zelo napetem dvoboju tudi dobili. O uvrstitvi med najboljše štiri šole je odločala zadnja tekma proti domačinom. Ob spet izenečenem dvoboju so imeli domačini malo bolj izkušene igralce, ki so tekmo pripeljali do svoje zmage. Na koncu je to pomenilo tretje mesto v skupini in s tem smo za letošnje šolsko leto zaključili s tekmovanjem v odbojki za starejše fante.

Čestitke vsem nastopaočim.

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA1:2OŠ MAKSA PEČARJA
OŠ BOŽIDARJA JAKCA0:2OŠ VRHOVCI
OŠ BOŽIDARJA JAKCA2:1OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA
OŠ MAKSA PEČARJA0:2OŠ VRHOVCI
OŠ BOŽIDARJA JAKCA0:2OŠ MAKSA PEČARJA
OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA – ZAVOD SV. STANISLAVA0:2OŠ VRHOVCI