Kot vsako leto smo tudi letos obeležili državni praznik. Zbrali smo se v šolski jedilnici. Prireditev se je pričela s slovensko himno, nato je vse brez besed pustil učiteljski pevski zbor, ki se je predstavil s posnetkom dveh pesmi. Učenci so na zelo izviren in zanimiv način predstavili zgodovino slovenskega grba. S pesmijo, glasbo in plesom se je prireditev nadaljevala in zaključila z nastopom Jakac benda.
Iz srca se zahvaljujemo vsem učencem in učiteljem, da so pripravili res vrhunsko prireditev, ki nas je popeljala v začetek prazničnega obdobja.
Vsem želimo lepe praznike in srečno novo leto!






















