Učenci prvega razreda PŠH, smo se včeraj zelo razveselili snega, ki je šolsko okolico spremenil v pravo zimsko pravljico.
Toplo oblečeni smo se odpravili na igrišče, kjer smo se prepustili različnim igram na snegu. Uživali smo v kepanju, tekanju po snegu in dričanju po manjšem hribčku.
” Angelčki ” v celem snegu, pa so poskrbeli za veliko smeha in dobre volje. Včerajšnji zimski dan je bil namenjen gibanju in nepozabnim trenutkom na snegu.
Dobre volje in z rdečimi lički smo se vrnili v šolo in nadaljevali s poukom.
Učiteljici 1. razreda





