Ker je sneg v Ljubljani v zadnjih letih boj redkost, smo se pri urah športa hitro zasukali in izkoristili pošiljko, ki nam je bila v tem trenutku poslana od zgoraj. V ponedeljek in sredo so se učenci in učenke 6. razredov prvič seznanili s tekom na smučeh. Na sosednjem igrišču (prejšnji rugby) je bilo še ravno dovolj snega, da smo prinesli smučke, jih nataknili na noge in najprej s hojo na njih naredili prve korake. Po nekaj minutah že veselo tekli. Seveda so bile včasih smučke tudi prehitre in so šle noge v zrak :).
Prijetna izkušnja in veseli, da smo imeli možnost probati to preprosto zimsko dejavnost.























