Pa je le prišel dan odhoda v zimsko šolo v naravi. Pot je hitro minila in pričakal nas je sneg. Po malici smo se podali na bele strmine in se do kosila razvrstili v smučarske skupine. Po kosilu se naša želja, da bi se megla razkadila, ni uresničila, a to nas ni ustavilo. Polovica nas že vijuga po bolj ali manj strmem terenu in moramo vam povedati, da smo kljub utrujenosti nad smučanjem navdušeni. Zdaj že nabiramo moči za jutri, do takrat pa vas vse objemamo in pozdravljamo.
Vaši Jakci





































