Jakci smo osvojili tudi Golte. Vijugamo vsi in kljubujemo vremenu saj smo se vsi navadili, da imamo nogo malo podaljšano, smuči imamo namreč skoraj prilepljene na noge. Danes smo pridno delali predvaje in postajamo vse boljši smučarji.
Največje darilo učitelju je, ko ti začetnik med vožnjo s sedežnico reče, da ne more verjeti, da se je v enem dnevu naučil smučati in se upa spustiti po rdeči progi. Res neverjetno!!!
Za jutri pa se pustimo presenetiti kaj nas bo pričakalo pred oknom.
Vaši Jakci























