Zadnji dan je minil čisto prehitro. Po treh urah dirkanja po strminah, smo zavili še na kosilo. Polni moči smo vse stvari nabrali na kup in se odrsali do avtobusa. Nasmejanih obrazov in v ritmih DJ Izzya smo pripeli v Ljubljano. Še ena nepozabna šola v naravi je za nami.