Malo čez 7. uro zjutraj smo jo mahnili proti Kranjski Gori. 38 učencev se je odpravilo na tek na smučeh in sankanje v Planico, ena skupina smučarjev pa v Veliko dolino, ker je žal v Mojstrani pobralo sneg.
Pozdravil nas je sonček in vsi smo se naužili zimskih radosti. Odličen uvod v počitnice.
Vaši Jakci































