Učenci s Hrušice so v soboto, 14. februarja, našo malo podružnico s ponosom zastopali na letošnjem Zmajevem karnevalu v podobi zgodbe o Martinu Krpanu.
Uživali smo v pisani množici izvirnih maškar, se nastavljali fotografom ter ponosno predstavljali svojo ustvarjalnost in dobro voljo. Smeh, glasba in razigranost so napolnili ulice ter dokazali, da znamo skupaj ustvariti veliko. Še deževne vile so malo odložile delo in nam poslale nekaj sončnih žarkov, ki so polepšali karnevalsko vzdušje.
Hvala vsem sodelujočim učencem in staršem za podporo!
P.S.: Po zaključku karnevala se je polovica naše skupine udeležila še pustovanja na Hrušici, kjer so prejeli 1. mesto. Nagrajencem čestitamo!














