V četrtek, 26. 2. 2026, smo se učenci 1. a, 1. c, 3. c in 4. c odpeljali na Pokljuko. Že od jutra so nas spremljali sončni žarki, kateri so bili najmočnejši ravno na Pokljuki. Kljub pomladanskim temperaturam, nas je na Pokljuki pričakala nepregledna belina. Ne morete si predstavljati, kako lep zimski pogled je bil, ko smo stopili z avtobusa. Hitro smo pomalicali in se odpravili na izbrano dejavnost. Nekateri smo se sankali ali tekli na smučeh, drugi pa smučali po belih strminah. Nekaj utrinkov so učiteljice ujele v objektive fotoaparatov, tako da boste videli, kako smo uživali.

































































