Tamara Varga, Aleksei Sukhanov in Elly Vojevec, so nagrajenci 19. mednarodnega natečaja Bodi umetnik – igraj se z mano. Njihova dela so razstavljena v Koroški galeriji likovnih umetnosti v Slovenj Gradcu.
6. 3. 2026 so se z mentoricami Karmen Lazić, Moniko Gracar Bajda in Marušo Zamuda udeležili uradne otvoritve razstave.
Iskrene čestitke za izjemen dosežek.


