Spoštovani starši,
vabimo vas, da se udeležite skupnih govorilnih ur, ki bodo v torek, 17. 3. 2026, ob 17.00 za učence od 4. do 9. razreda in v sredo, 18. 3. 2026, med 16.30 in 18.00 za učence od 1. do 3. razreda.
V torek, 17. 3., bosta službeno odsotni učiteljici Vesna Nadarević in Anja Kos. Popoldanske govorilne ure bosta imeli v sredo, 18. 3. 2026, od 17.00 dalje.
V sredo, 18. 3. 2026, ob 18.00 uri, bomo po govorilnih urah za 1. triletje v učilnici št. 1 (1. nadstropje), organizirali predavanje za starše na temo Živeti z otrokom in ne za otroka, ki ga bo izvedla Tanja Povšič, vodja podporno-izobraževalnega centra Modra postaja pri Zvezi prijateljev mladine Slovenije.
Starši učencev od 1. do 3. razreda centralne šole se na govorilno uro naročite preko elektronske pošte razredničarke.
Učiteljica Iza Javornik bo imela govorilne ure za 2.a oddelek v torek, 17. 3., ob 17.00 uri.
Učiteljica Andreja Porenta bo imela govorilne ure za 2. c oddelek v četrtek, 19. 3., ob 17.00 uri.
Elvira Sušec, ravnateljica
