V torek, 24.3.2026, smo se z ekipo mlajših dečkov, katero sestavljajo učenci 7. razredov, odpravili na tekmovanje v mali odbojki. OŠ Ledina je bila organizator prvega skupinskega dela. V naši skupini je bila še OŠ Toneta Čufarja. Našo šolo je zastopalo 11 igralcev. BABNIK ŽAN, CERAR LEV JURE, MARČIĆ FILIP, RIDŽAL ELDAR, VESELIČ KLEMEN, MUČIBABIĆ LAZAR in ZHU ZILIN iz 7.a, MOHAR NAI in ANISIMOV MARK 7.b, VLAČIĆ MILAN in KRALJ MAJ 7.c.
Igra se na dva dobljena seta do 25 točk. Naenkrat so na igrišču 4 igralci in igrišče je zmanjšano na velikost 7 x 7 metrov. Med našimi fanti ni nikogar, ki bi treniral odbojko ampak so se vsega naučili v sklopu pouka. Imajo pa neverjetno voljo in željo po igri in to so tudi pokazali na igrišču. Na koncu smo bili zadovoljni z izkupičkom ene zmage in enega tesnega poraza. To nas pelje v naslednji krog in novim izkušnjam naproti.
Čestitke vsem nastopajočim.
OŠ Ledina: OŠ B. Jakca 2:0
OŠ B. Jakca : OŠ Toneta Čufarja 2:0
OŠ Ledina : OŠ Toneta Čufarja 2:0





































