Učenke OŠ Božidarja Jakca, ki v okviru razširjenega programa pod vodstvom učiteljice Mance Mohar trenirajo ritmično gimnastiko, so se v Gimnastičnem centru Ljubljana Vič v sklopu tekmovanja Bubble cup predstavile z nastopom pred podelitvijo. Njihov nastop si lahko pogledate na spodnjem posnetku:
Video – posnetek nastopa



