Učenci prvega razreda, ki so bili na taboru, se bodo ob 14.30 odpravili proti Ljubljani. Predviden prihod pred centralno šolo je ob 15.30. Pred tem se bodo ustavili še na Hrušici.
Učenci prvega razreda, ki so bili na taboru, se bodo ob 14.30 odpravili proti Ljubljani. Predviden prihod pred centralno šolo je ob 15.30. Pred tem se bodo ustavili še na Hrušici.