Osnovna šolaBožidarja Jakca

Novice

Tekmovanje v nogometu

Naši učenci

Potem, ko so si naši fantje v prvem krogu zagotovili napredovanje, smo na naši šoli v ponedeljek ,15.5., organizirali drugi krog. Ker nam je vreme pokazalo zobe smo improvizirali in tekme odgrali v telovadnici. Srečali smo se z OŠ Martina Krpana in OŠ Vodmat. Po ne najboljšem začetku so se naši fantje zbrali in drugi polčas proti OŠ Matin Krpan odigrali bolje. Na koncu smo morali športno priznati poraz. Kot se je izkazalo, je bila OŠ Martina Krpana najbolje razpoložena, saj je zmagala tudi drugo tekmo in si zagotovila napredovanje v končnico. Tako je tretja tekma bila zgolj borba za drugo mesto. Spet smo bili na začetku malo zaspani in so nasprotniki hitro prišli v vodstvo. Tudi tokrat smo imeli boljši drugi polčas, žal pa je blo to premalo za zmago. Na koncu smo športno čestitali nasprotniku. Polni novih izkušenj zaključujemo tekmovanje v nogometu za mlajše dečke v tem šolskem letu.

V šolski ekipi so bili Žan MEKINDA, Nejc LAH, Ajdin SMLATIĆ, Žan BERGANT, Matevž ČEPELNIK in Žan MACELE iz 6.B, Aleksej PETROVIĆ 6.C, Klemen VESELIĆ, Maj KRALJ, Zilin ZHU, Lazar MUČIBABIĆ in Eldar RIDŽAL iz 7.A ter Din ALEŠEVIĆ in Nai MOHAR iz 7.B.

Čestitke vsem za borbene nastope.

Učitelji športa