Na OŠ Maksa Pečarja v Črnučah so se na polfinalnem tekmovanju srečale štiri šole. Prvi dve mesti sta vodili na zaključni turnir najboljših štirih. Na tekmovanje smo se odpravili zelo motivirani in željni novih dobrih iger. V prvi tekmi smo se srečali z OŠ Šentvid in po prvem slabšem nizu (15:25) drugega odigrali zelo dobro in z malo smole izgubili na razliko (24:26). Kasneje se je izkazalo, da je bila to tudi zmagovalka skupine. Malo motivacije nam je to vzelo ampak še zmeraj je bilo vse v naših rokah.
V drugi tekmi je bil naš nasprotnik domačin, OŠ Maksa Pečarja, kateri ima tudi organizirano vadbo preko kluba na šoli. Tudi proti njim smo odigrali dokaj izenačeno tekmo. V ključnih trenutkih pa bili malo nervozni in nezbrani, kar je pomenilo zmago domače ekipe. (18:25, 20:25)
Tretja tekma ni več odločala o ničemer, saj so bile že dve šoli s po dvema zmagama. Vseeno smo z OŠ Vič odigrali zelo zanimivo tekmo, katera se je v obeh setih končala na razliko. Žal tudi tokrat v korist nasprotnika. (22:25, 23:25)
Z učenci smo odšli z dvignjenimi glavami, saj so se potrudili po najboljših svojih močeh. Vedeti moramo, da nimamo nobenega, ki bi treniral odbojko, So nam pa nasprotniki priznali, da smo igrali zelo borbeno in v športnem duhu.
Čestitke vsem.




























