V torek, 14. 5. 2026, smo se v Braniku udeležili podelitve 2. mednarodnega literarnega natečaja Grad. Tja smo se odpravili Inna Babnik, Timotej Cerar ter mentorici Klavdija Strniša in Karmen Lazić. Nekaj časa sva čakala, a na koncu so naju poklicali na oder. Tam nama je žirija podelila priznanje za tretje mesto. Na koncu smo se fotografirali z nagrado in šli na pogostitev. Nato smo se odpravili domov. Ker sva se imela lepo, si želiva, da bi šli še kdaj.
Inna Babnik, 5. a
Timotej Cerar, 5. b

