Na 2. mednarodnem likovnem natečaju Srečko Kosovel in mi je Alina Skerbiš, učenka 3. a razreda, prejela srebrno priznanje in osvojila odlično 2. mesto. Komisijo je navdušila s svojim likovnim delom z naslovom Burja, ki ga je izdelala v grafični tehniki kolagrafiji, v kateri je pokazala veliko ustvarjalnosti, natančnosti in umetniškega izraza.
Iskreno ji čestitamo za izjemen uspeh ter ji želimo še veliko veselja in navdiha pri ustvarjanju.
Mentorica: Katja Kovačič Kokošar



