Naša učenka Maša Jerančič je na šolskem državnem prvenstvu v Kopru danes osvojila 1. mesto in tako postala šolska državna prvakinja v teku na 60 m. Za to razdaljo je tokrat potrebovala 7,75 sekunde (kar je samo za stotinko manj od državnega rekorda) ter ponovno popravila šolski rekord na 60 m za starejše deklice. Maša iskrene čestitke!




