V ponedeljek, 8. 6. 2026, smo se učenci, ki so v letošnjem šolskem letu sodelovali pri tutorstvu, ter še nekateri pridruženi učenci, odpravili na izlet na Podpeško jezero. Najprej smo se povzpeli na Sv. Ano, kjer smo ugotovili, da imamo med nami mogoče tudi nekaj bodočih gorskih tekačev. Na vrhu so nas pričakali čudoviti razgledi na Ljubljansko barje in okoliške hribe, Alpe pa so se žal skrivale v oblakih. Nadaljevali smo s sproščenim druženjem ob jezeru, kjer smo si čas krajšali z družabnimi in športnimi igrami ter piknikom, na katerem smo si podelili prigrizke. Preživeli smo čudovit dan, na katerem smo se učiteljici in učenci iz različnih razredov povezali tudi v bolj sproščenem vzdušju.
Tutorstvo je v letošnjem šolskem letu potekalo enkrat tedensko. Učenke in učenci so bili razdeljeni v tutorske pare in se samostojno učili ter družili. Ob tem bi se radi še posebej zahvalili tutorkam Izabeli, Klari, Ildi, Evi, Mili in Antigoni, ki so s svojo energijo in pristopom opravile veliko dobrega.
Se že veselimo sodelovanja tudi v prihodnjem šolskem letu!
Učiteljici Rebeka in Helena





