V tednu od 8. do 12. 6. so se nam v okviru projekta Simbioza giba pri urah športa pridružile babice in dedki učencev PŠ Hrušica. Skupaj smo zaplesali, se gibali in preživeli prijetne skupne trenutke.
Ure so potekale v sproščenem in veselem vzdušju, kjer smo skozi plesne igre in enostavne koreografije spodbujali gibanje ter medgeneracijsko druženje. Učenci PŠ Hrušica so z veseljem pokazali svoje plesne korake, babice in dedki pa so se z navdušenjem vključili v dejavnosti.
Skupno druženje je ponovno dokazalo, da gibanje povezuje generacije ter ustvarja lepe spomine in dragocene trenutke.





