Danes po zajtrku smo se odpravili na ogled Tolminskih korit. Čudovita izkušnja. Manjkalo je samo kopanje v tej prelepi reki. Zato smo po kosilu izkoristili sončne žarke in skočili v Sočo namesto v Tolminko. Uživamo in nam nič ne manjka. Še naše brbončice smo razvajali s sirom iz Tolmina. In to z zaprtimi očmi.



















