V 3. B smo zaključili projekt Mala šola socialnih veščin, pri katerem smo se povezovali kot razred, gradili odnose, se učili pomembnosti medsebojnega sodelovanja in spoznavali, da smo skupaj močnejši in da nas naše različnosti bogatijo kot razred in kot družbo.
Pri tem sta nas vodili Helena in Rebeka, ki sta skozi celo leto ponujali in izvajali različne dejavnosti, ki so bile za otroke hkrati zabavne in koristne. Za zadnje srečanje pa smo skupaj naredili sadno solato. Učenci so sami narezali različno sadje, ga zmešali, pripravili in dodali stepeno smetano in si privoščili sadno kupo.
Ob tem smo se pogovarjali in spoznali, da je tudi naš razred kot ena velika mešana sadna solata. Vsak s svojimi posebnostmi, zanimanji, močnimi področji in znanji doda k mavrici razreda. Že vsak zase je dober, skupaj pa smo res odlični.















