Bliža se nam zaključek tabora. Danes po zajtrku smo imeli enake aktivnosti kot včeraj. Eni s kolesi do kanujev, drugi na Kozlov rob. Po kosilu pa smo se zaradi vročine odločili ostati noter in spoznavali kače in kuščarje. To je bil test poguma in umirjenosti. Bilo je noro! Nato smo se podali še na igre zaupanja, kjer smo tudi potrebovali nekaj poguma. Po večerji nas pa čaka skupen zaključek z drugo šolo. Ne moremo verjeti, da gremo jutri že domov.
Vaši Jakci




























