Dober večer dragi starši in vsi, ki nas mogoče že malo pogrešate.
Mi smo fino in že vsi spimo.
Dan je bil dolg in tako poln vseh novih dogodivščin, da smo komaj sledili tempu (fotolov-orientacija, delavnice peke in delavnice iz lesa) ter po nevihti dolg sprehod, kjer smo se povzpeli nad Cerkno, vse do “pajštwe”, v kateri so včasih sušili suho sadje.
Nevihta je fino shladila ozračje, tako, da bomo spali kot angelčki.
Miren večer in noč tudi vsem Vam.
Objem od vaših malih velikih 😉
Zapisala: Valentina O. Ortar

















