Minil je še drugi dan našega bivanja v Fari. Bil je dinamičen in pester ter vroč. Dopoldan smo se hladili na Kolpi. Najprej smo se po reki spustili z rafti. Na cilju pa smo se še ohladili s plavanjem in igro v vodi.
Popoldan smo raziskovali Prifarski jarak, potok, ki se v Fari izliva v Kolpo. Iskali smo živali, ki živijo v vodi in s pomočjo določevalnega ključa iskali njihova imena. Ugotovili smo, da vrste živali nakazujejo, da je voda v potoku zelo čista. Preizkusili smo se tudi v orientacijskem teku.
Da bi bilo naše bivanje tu res nepozabno, pa smo si naredili še zabaven družaben plesni večer. Danes smo bolj utrujeni kot včeraj. Zato nas že počasi lovi spanec.





















